Monika Brodka jako bohaterowie „Stranger Things”

Monika Brodka jako bohaterowie „Stranger Things”

Polska piosenkarka Monika Brodka na krótką chwilę wcieliła się w role głównych bohaterów serialu „Stranger Things” – wszystko to w ramach promocji nowego sezonu produkcji.

Kojarzycie zabawny film promujący serial „Orange Is the New Black”, w którym wystąpiła Magda Gessler? Z pewnością, bowiem szybko stał się on hitem internetu. Teraz platforma Netflix postanowiła w podobny sposób wypromować na polskim rynku inny serial – słynny „Stranger Things”, którego trzeci sezon miał swoją premierę kilka dni temu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie wystąpiła tym razem piosenkarka Monika Brodka, która wcieliła się w role głównych bohaterów produkcji. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające ;). 

PS

Były już klocki LEGO inspirowane serialem „Stranger Things”, New Coke, czyli napój Coca-Coli sprzed 30 lat i reklama w klimacie produkcji oraz kolekcja H&M w charakterystycznym dla lat 80. stylu. 

PS2

W promocję włączył się także Burger King, który wprowadził odwróconego do góry nogami Whoppera.

PS3

Natomiast platforma Shutterstock w ramach swojej kampanii „It's not stock, it's Shutterstock” stworzyła spot, który wygląda jak nowy zwiastun serialu „Stranger Things”. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij