Coca-Cola umieściła w Rosji automaty do recyklingu plastikowych butelek

Coca-Cola umieściła w Rosji automaty do recyklingu plastikowych butelek

Coca-Cola kontynuuje swoje działania związane z recyklingiem plastikowych butelek – po tym, jak w Warszawie pojawiły się pierwsze recyklomaty, teraz podobne zostały umieszczone w rosyjskich supermarketach.

Automaty do recyklingu plastikowych butelek pojawiły się w Rosji dzięki współpracy marki Coca-Cola z firmą X5 Retail Group, która jest największym detalistą na tamtejszym rynku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dziesięciu sklepach o nazwie Piatioroczka znajdujących się w Moskwie pojawiły się specjalne urządzenia, do których klienci mogą wrzucać zużyte plastikowe butelki i aluminiowe puszki – w zamian za nie otrzymają zniżki na napoje Coca-Coli.

zdjęcie: facebook.com/X5RetailGroup

Podobne recyklomaty pojawiły się niedawno w Warszawie – każda osoba, która wrzuci do nich puste butelki bądź puszki, otrzyma tzw. eko-punkty, które będzie można wymienić na zniżki u partnerów akcji – w sieci kawiarni Costa Coffee, Multikinie, Teatrze Dramatycznym i Teatrze Capitol.

PS

„Open, taste, recycle with us” – takie hasło znalazło się na billboardach marki Coca-Cola z dłonią, która wskazuje na coś palcem – a dokładniej na prawdziwy kosz do recyklingu odpadów, stojący obok nośników reklamowych.

PS2

W ramach globalnej akcji #NeverSettle Coca-Cola we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa i Fundacją Nasza Ziemia ufunduje miastu 10 nowoczesnych automatów do oddawania opakowań szklanych, plastikowych i aluminiowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij