Współczesne podejście do rozwoju rzemiosła – warsztaty z technik marketingowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Współczesne podejście do rozwoju rzemiosła – warsztaty z technik marketingowych

W najbliższy wtorek 23 lipca br. odbędą się wyjątkowe warsztaty dla rzemieślników, przedsiębiorców i twórców, które poprowadzi Martyna Zastawna – założycielka startupu WoshWosh.

Prezentacja Martyny to próba przeglądu najważniejszych wyzwań stojących przed rzemieślnikami w erze globalnej masowej produkcji, ale co ważniejsze, to również praktyczne szkolenie, analiza ciekawych case’ów i propozycje praktycznych rozwiązań marketingowych prowadzących do budowania strategicznej przewagi konkurencyjnej w biznesie. W czasach, gdy społeczna odpowiedzialność biznesu i koncepcja zero waste zyskują coraz więcej zwolenników, pielęgnacja rzemiosła i jego odrodzenie staje się jednym z wyzwań przyszłości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warsztaty poprowadzi Martyna Zastawna, właścicielka firmy WoshWosh oraz finalistka Pitch Competition Wolves Summit 2017, laureatka plebiscytu Diament Kobiecego Biznesu 2017. Zdobyła wyróżnienie w plebiscycie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki” oraz Laureatka Konkursu Start Up Press, Finalistka konkursu Start Up Woche w Dusseldorfie, zdobywczyni tytułu Mikroprzedsiębiorca Roku 2018. Jej pasją jest ratowanie ginących zawodów, a domeną społeczna odpowiedzialność biznesu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij