Audioriver stawia na ekologiczne rozwiązania

Zmienimy Świat

dołącz do akcji

Audioriver stawia na ekologiczne rozwiązania

Audioriver stawia na ekologię – podczas tegorocznego festiwalu na uczestników czekać będą punkty z bezpłatną wodą do picia, natomiast napoje ze strefy gastronomicznej będą podawane w kubkach wielokrotnego użytku.

Niedawno pisaliśmy Wam o ekologicznych rozwiązaniach, które w tym roku pojawią się na tegorocznym OFF Festivalu. Mowa tu m.in. o specjalnych kontenerach, które posłużą do zbiórki odpadów plastikowych oraz naczyniach wielokrotnego użytku. Jak się okazuje, festiwal Audioriver też w tym roku stawia na ekologię.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do dyspozycji uczestników wydarzenia będą specjalne punkty z darmową wodą do picia, natomiast w strefie gastronomicznej napoje będą podawane w kubkach wielokrotnego użytku. Ponadto, na terenie festiwalu znajdą się również specjalne kontenery przeznaczone do segregowania odpadów, dzięki którym będą one mogły następnie zostać poddane recyklingowi.

Organizatorzy Audioriver zaplanowali też dla uczestników szereg ekologicznych warsztatów, podczas których będzie można np. nauczyć się, jak ponownie przetworzyć tworzywa sztuczne.

Audioriver odbędzie się w dniach 26-28.07 w Płocku.

PS

Podczas tegorocznego Pol’and’Rock Festival już po raz 10. pojawi się Strefa Allegro, której tematem przewodnim będzie hasło #BeSmart #WasteLess – edukacja ekologiczna w festiwalowym stylu.

PS2

W ramach akcji organizacji Keep Britain Tidy na brytyjskich plażach i parkach odbyło się wielkie sprzątanie śmieci – te plastikowe odpady zostały następnie wykorzystane do stworzenia sceny, która pojawiła się na tegorocznym festiwalu Glastonbury.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij