Beata Kozidrak promuje nowy sezon „Orange Is The New Black”

Beata Kozidrak promuje nowy sezon „Orange Is The New Black”

Netflix po raz kolejny zaskoczył nas świetną kreacją przygotowaną w ramach promocji nowego sezonu serialu – tym razem kultowa polska piosenkarka Beata Kozidrak zachęca do oglądania nowej części „Orange Is The New Black”.

Z pewnością kojarzycie filmik, w którym Magda Gessler oceniała więzienną kuchnię Reznikov, bohaterki serialu „Orange Is The New Black”. Teraz z okazji premiery ostatniej części serii Netflix wypuścił spot, w którym polska piosenkarka Beata Kozidrak wciela się w rolę nowej więźniarki i stara się przekonać do siebie pozostałe osadzone. W jaki sposób? Zobaczcie sami ;).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

W 2018 roku Netflix został partnerem Marszu Równości i Poznań Pride Week. Na jednej z kamienic w centrum miasta powstał tęczowy mural z bohaterką serialu "Orange Is the New Black".

PS2

19 lipca br. swoją premierę miał trzeci sezon popularnego serialu „Dom z papieru”. Netflix i tym razem postanowił w niecodzienny sposób wypromować najnowszą serię produkcji, umieszczając na Rynku Głównym w Krakowie ogromną rzeźbę przedstawiającą maskę Salvadora Dalego.

PS3

Netflix słynie z niekonwencjonalnych akcji promujących produkcje, które pojawiają się na platformie. Tak było chociażby w przypadku serialu „Stranger Things”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij