ArtInPost: InPost wprowadzi designerskie Paczkomaty

ArtInPost: InPost wprowadzi designerskie Paczkomaty

Firma InPost rozstrzygnęła konkurs zatytułowany „ArtInPost”, którego celem było wyłonienie ciekawych projektów grafik na Paczkomaty. Już na początku września wyróżnione prace pojawią się na stu urządzeniach w całej Polsce.

W maju br. firma InPost ruszyła z konkursem „ArtInPost”, który był skierowany do projektantów, grafików oraz wszystkich aspirujących do tych ról – zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu oryginalnego projektu grafiki, która pojawiłaby się na Paczkomatach w całej Polsce i jednocześnie wyróżniałaby urządzenie w przestrzeni miejskiej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W skład jury oceniającego prace wchodzili: Lena Pianovska ze Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej, projektantka i współautorka wielu wystaw oraz wernisaży, Piotr Ruszkowski, odpowiadający za tworzenie kampanii muralowych w Good Looking Studio, Karolina Podgórska, kierownik marketingu InPost, a także Marek Połosak, zarządzający teamem kreatywnym w agencji Open Gate.

Niedawno firma InPost zaprezentowała zwycięskie projekty – 3, które otrzymały nagrody główne, 6 wyłonionych przez publiczność oraz 12 wyróżnień poza regulaminem.

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wszystkie zwycięskie prace można obejrzeć na tej stronie.

Już na początku września br. nagrodzone projekty pojawią się na stu Paczkomatach w całej Polsce.

PS

Muzeum Tatrzańskie zorganizowało konkurs na oryginalny projekt pamiątki, który byłby znakiem rozpoznawczym Zakopanego. W ten sposób miasto chce walczyć z wszechobecną tandetą na straganach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij