Traveller Alert: Tinder będzie ostrzegać osoby LGBT+ przed potencjalnymi zagrożeniami

Traveller Alert: Tinder będzie ostrzegać osoby LGBT+ przed potencjalnymi zagrożeniami

Tinder wprowadza do swojej aplikacji nową funkcję Traveller Alert, w ramach której będzie ostrzegać swoich podróżujących użytkowników przed potencjalnymi zagrożeniami czyhającymi na społeczność LGBT+.

W ramach nowej funkcji Traveller Alert osoby LGBT+ korzystające z Tindera będą ostrzegane przed miejscami, gdzie może czyhać na nich zagrożenie wynikające z ich orientacji seksualnej. Wówczas otrzymają tzw. powiadomienie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 

Funkcja ta działa w ponad 70 krajach na całym świecie. Osoba, która otrzyma takie powiadomienie, wówczas będzie niewidoczna dla pozostałych użytkowników. Usługę tę można również dobrowolnie wyłączyć.

Traveller Alert pojawi się w aplikacji Tinder w nadchodzących dniach. Funkcja powstała we współpracy z organizacją International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association World.

PS

Już w prehistorycznych czasach ludzie potrzebowali bliskości i idealnego połączenia. Tinder w swojej zeszłorocznej reklamie zwracał uwagę na to, że dzięki aplikacji połączenia nie są przypadkowe, a związki mogą owocować w takie na całe życie.

PS2

Sąd Okręgowy w Warszawie wydał zakaz dystrybucji naklejek „Strefa wolna od LGBT” dołączonych do „Gazety Polskiej”, która pojawiła się w sklepach 24 lipca br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij