Instagram i WhatsApp zmienią nazwy

Instagram i WhatsApp zmienią nazwy

Dwie popularne aplikacje społecznościowe już wkrótce zmienią swoje nazwy – nie będzie to jednak drastyczna zmiana, lecz da jasno do zrozumienia, że obie platformy należą do Facebooka.

To, że Instagram oraz WhatsApp należą do Facebooka nie jest niczym zaskakującym. Obie aplikacje zostały już jakiś czas temu wykupione przez Marka Zuckerberga. Fakt ten jednak nie był nadmiernie eksponowany. Aż do teraz. Platformy już wkrótce zmienią swoje nazwy w taki sposób, by nikt nie miał wątpliwości do kogo należą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zmiana ta jednak będzie jedynie kosmetyczna, bowiem do nazw obu aplikacji zostanie dodany człon „from Facebook”. Niezmieniony pozostanie natomiast design obu platform oraz sposób, w jaki działają.

Nowe nazwy aplikacji pojawią się w już wkrótce w sklepach AppStore oraz Google Play. Na tę chwilę nie wiadomo jednak, czy zmiany będą widoczne także na platformach.

PS

Instagram wprowadził niedawno do swoich relacji nową funkcję – zbiórki charytatywne. Usługa działa w 28 krajach europejskich, w tym w Polsce.

PS2

W połowie lipca br. Instagram poinformował, że w kilku krajach prowadzone są testy nowej funkcji, która ukryje licznik polubień pod postami. Aktualizacja ta ma być częścią walki z botami, które sztucznie zwiększają zasięgi niektórych kont.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij