Największa operacja logistyczna ANSWEAR.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Największa operacja logistyczna ANSWEAR.com

Jedna noc, 2 mln produktów, 50 tirów i 285 osób. Takimi liczbami może pochwalić się sklep ANSWEAR.com, który w 9 godzin przeniósł cały magazyn produktów wysyłanych do 7 rynków bez zatrzymania wysyłki towaru.

W jedną noc, z 19 na 20 lipca 2019 r. odbyła się jedna z prawdopodobnie największych akcji logistycznych w Polsce – przeprowadzka magazynu sklepu ANSWEAR.com z dotychczasowej lokalizacji w Skawinie do nowego centrum magazynowego mieszczącego się w Kokotowie. Podczas jednej nocy 50 tirów wykonało 150 kursów pomiędzy obydwoma magazynami, aby sprawnie przewieźć 4500 palet z ponad 2 milionami produktów. Tak skomplikowany proces logistyczny poprzedzony był wielomiesięcznymi przygotowaniami, a w kulminacyjnym momencie przeprowadzki pracowników magazynu ANSWEAR.com wsparły dodatkowe siły z biura sklepu. Przenosiny magazynu do nowej lokalizacji odbyły się bez uszczerbku obsługi płynności zamówień na każdym z 7 rynków, na których działa ANSWEAR.com. Nowa przestrzeń magazynowa została przygotowana do przyjęcia kolejnych zwiększonych dostaw obsługujących nowe rynki, które marka planuje otworzyć już w najbliższym czasie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowy magazyn zlokalizowany w podkrakowskim Kokotowie o powierzchni 40 000 m2 pozwoli na sprawną obsługę wszystkich rynków, w tym zagranicznych. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i wprowadzenie zaawansowanej automatyki magazynowej zwiększą wydajność i szybkość pakowania zamówień. Dzięki temu produkty będą mogły docierać do klientów ANSWEAR.com jeszcze szybciej, co podniesie poziom zadowolenia naszych klientów i zachęci nowe osoby do skorzystanie z bogatej oferty sklepu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij