Marka FFORA stworzyła kolekcję akcesoriów z myślą o osobach niepełnosprawnych

Marka FFORA stworzyła kolekcję akcesoriów z myślą o osobach niepełnosprawnych

Amerykańska marka FFORA tworzy designerskie akcesoria, zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych. Do sprzedaży właśnie trafiła pierwsza kolekcja brandu.

W kolekcji marki FFORA znajdziemy przede wszystkim uniwersalne uchwyty do wózków inwalidzkich, w których osoby niepełnosprawne mogą umieścić np. wielokrotnego użytku kubek na napoje czy też portfele.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ponadto w kolekcji znalazła się też niewielkich rozmiarów torebka skórzana, wyposażona w dwukierunkowe zamki błyskawiczne, które umożliwiają otwieranie kieszonki zarówno w pionie, jak i poziomie. 

Jak zapewniają twórcy marki FFORA, ich misją jest tworzenie produktów, które usprawnią życie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. 

PS

Tommy Hilfiger Adaptive to specjalna linia amerykańskiego projektanta, stworzona z myślą o osobach niepełnosprawnych. Zeszłoroczna kolekcja na jesień-zimę 2018 jest trzecią z kolei i jest wielkim krokiem w stronę różnorodności.

PS2

We współpracy z organizacjami Milbat i Access Israel, w marcu br. IKEA zaprezentowała projekt „ThisAbles”, w ramach którego stworzono linię produktów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

PS3

Leżę i Pracuję to agencja marketingowa, która zatrudnia osoby sparaliżowane. Powstała w 2015 roku, a obecnie zatrudnia 13 osób. Misją firmy jest nie tyle oferowanie pracy osobom sparaliżowanym, co przełamywanie stereotypów i barier na całym rynku pracy dla niepełnosprawnych. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z CEO agencji, Majką Lipiak.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij