Zmiany w zarządzie Grupy K2

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany w zarządzie Grupy K2

Tomasz Tomczyk, wieloletni prezes K2 Internet S.A., zrezygnował dziś z pełnienia tej funkcji. Przez najbliższe 3 miesiące na stanowisku prezesa zarządu Grupy K2 zastąpi go wiceprzewodniczący rady nadzorczej, Przemek (Janusz) Żebrowski, założyciel i główny udziałowiec K2 Internet S.A.

Tomasz Tomczyk złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa Grupy K2, z którą związany był praktycznie od początku jej istnienia. Przez wszystkie te lata znacząco przyczynił się do osiągnięcia przez firmę czołowej pozycji na rynku. Swoją decyzję uzasadnia sprawami osobistymi i nie zdradza dalszych planów zawodowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z rezygnacją Tomczyka, Rada Nadzorcza K2 Internet S.A. podjęła decyzję o oddelegowaniu na okres 3 miesięcy wiceprzewodniczącego rady nadzorczej, Przemka (Janusza) Żebrowskiego, do czasowego pełnienia obowiązków prezesa zarządu.

– Tomek rozwijał biznes agencyjny od skali mikro aż do poziomu największej niezależnej agencji interaktywnej w Polsce. Przez ostatnich niespełna 6 lat dbał także o pozostałe nasze spółki. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za wszystkie te lata ciężkiej pracy i na pewno nie będzie nam łatwo znaleźć kogoś podobnego na jego zastępstwo – komentuje sytuację Przemek Żebrowski.

W związku z odejściem Tomczyka, w chwili obecnej nie są planowane żadne inne zmiany w zarządzie ani w strategii rozwoju Grupy K2. Poza agencją K2 i agencją K2 Precise w strukturach Grupy funkcjonuje także software house FABRITY, usługodawca chmurowy OKTAWAVE oraz K2Bots.AI – dostawca chatbotów opartych o sztuczną inteligencję.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij