HBO świętuje 99. rocznicę uzyskania praw wyborczych przez amerykańskie kobiety serią plakatów z bohaterkami popularnych seriali

HBO świętuje 99. rocznicę uzyskania praw wyborczych przez amerykańskie kobiety serią plakatów z bohaterkami popularnych seriali

Bohaterki takich seriali, jak „Girls” czy „Westworld” pojawiły się na serii plakatów stworzonych przez francuską artystkę Jeanne Detallante na zlecenie HBO z okazji 99. rocznicy uzyskania praw wyborczych przez kobiety w USA.

Platforma HBO postanowiła złożyć hołd amerykańskim kobietom, które 26 sierpnia br. świętują 99. rocznicę uzyskania praw wyborczych – z tej okazji firma we współpracy z francuską artystką Jeanne Detallante stworzyła serię plakatów z bohaterkami popularnych seriali.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na jednej grafice widzimy na przykład Maeve Millay z produkcji „Westworld”, obok której umieszczono hasło „Kobieta nie jest »równa«, dopóki nie może być sobą”, lub bohaterkę Molly Carter, która w serialu „Niepewna” zmaga się z nierównym traktowaniem na płaszczyźnie zawodowej. 

Seria powyższych plakatów jest też częścią globalnej inicjatywy HBO #BecauseOfHer. Za realizację odpowiada agencja Wieden & Kennedy New York.

PS

Nike po raz kolejny inspiruje kobiety do pokonywania wyzwań i osiągania sukcesów. W nowym spocie marka pokazuje ważne momenty z życia znanych sportsmenek, jak Serena Williams, Simone Biles, czy Ibtihaj Muhammad.

PS2

W styczniu br. hinduskie kobiety stworzyły ludzki łańcuch o długości 620 km w walce o równouprawnienie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij