Niestandardowy projekt contentowy EOS i TVN Style

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Niestandardowy projekt contentowy EOS i TVN Style

Marka kosmetyczna EOS rozpoczyna swój pierwszy niestandardowy projekt contentowy z TVN Style. Program „Stylowy projekt” pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

„Stylowy projekt” to nowy format TVN Style, w którym uczestnicy będą rywalizować o tytuł najlepszego stylisty. W programie biorą udział zarówno doświadczeni pasjonaci mody, jak i ci u progu swojej modowej przygody. W każdym z 8 odcinków będą brać udział w różnych konkurencjach tematycznych, które sprawdzą ich kreatywność, zdolności artystyczne oraz znajomość branży fashion.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

EOS ze swoimi produktami obecny jest w strefie beauty, gdzie styliści dokonują metamorfoz. Krok po kroku pokazują wielorakie zastosowanie balsamów do ust EOS, także jako bazę pod pomadki czy błyszczyki. Contentowa obecność marki ma na celu zwiększenie jej rozpoznawalności oraz zaprezentowanie szerokiego range’u produktów i możliwości ich wykorzystania. Pierwszy odcinek został wyemitowany 31 sierpnia BR.

Wspólne działania marki EOS i stacji TVN Style powstały z inicjatywy domu mediowego PHD, który pracuje dla EOS od 2017 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij