Katarzyna Figura w pierwszej polskiej komedii o uzależnieniu od internetu pt. „Nerd”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Katarzyna Figura w pierwszej polskiej komedii o uzależnieniu od internetu pt. „Nerd”

Premiera pierwszej polskiej komedii o uzależnieniu od internetu z Katarzyną Figurą w jednej z głównych ról odbyła się 1 września.

„Nerd” to film, który w sposób łatwy i zabawny podejmuje tematykę bardzo poważną, jaką jest uzależnienie od internetu. Historia Norberta, głównego bohatera „Nerda”, który stara się zerwać wszystkie kontakty ze światem zewnętrznym, a szczęście widzi tylko w sieci, adresowana jest głównie do młodego widza, ale poruszany w filmie problem dotyczy nie tylko ludzi młodych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jesteśmy pewni, że w Polsce jeszcze nigdy nie powstała komedia o uzależnieniu od technologii oraz że nasz film może być jednym z pierwszych na świecie (może nawet pierwszym), który zgłębia ten temat. Konwencja komediowa sprawia, że problem uzależnienia jest mniej męczący dla zwykłego widza – nie odstrasza go – komentuje Artur Schmidt, reżyser.

Ze względu na tematykę filmu oczywiste dla producentów było, że film premierę i dystrybucję będzie miał w sieci. Światowa premiera filmu odbyła się 6 czerwca br. w Amazon Prime w amerykańskiej wersji dubbingowej (w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii).

– Warte podkreślenia jest to, że niewiele polskich produkcji może pochwalić się pełnym dubbingiem zagranicznym. Tym bardziej nas to cieszy – mówi Piotr Kubiak, producent Playade.

„Nerd” jest debiutem fabularnym reżysera Artura Schmidta, który na co dzień pracuje jako reżyser w szwajcarskiej telewizji publicznej RSI. Producentem filmu jest Playade. W rolach głównych występują Katarzyna Figura, Mariusz Jakuz, Michał Piela i Grzegorz Pawlak. Au-torem zdjęć jest Krzysztof Pietrzak, a muzykę skomponował Piotr Kubiak.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij