Love Story: IKEA wzrusza w nowej reklamie o adoptowanym psie

Love Story: IKEA wzrusza w nowej reklamie o adoptowanym psie

Grecki oddział sieci IKEA stworzył niezwykle wzruszającą reklamę, w której przedstawiono przytulny i pełen miłość dom z perspektywy adoptowanego psa.

W nowej reklamie sieci IKEA głównym bohaterem jest pies, którego adoptuje pewna rodzina. Mimo znalezienia nowego domu, zwierzę tęskni jednak za swoją psią przyjaciółką, która tyle szczęścia nie miała.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przytulne i pełne miłości cztery kąty niewątpliwie sprawiają, że życie psa stało się o wiele lepsze, jednak mimo wszystko nie może on pogodzić się z rozstaniem. Wtedy też jego nowa rodzina wpada na trop, dzięki któremu zauważa rozterkę swojego czworonoga. Co wtedy robi? Zobaczcie sami.  

Za kampanię odpowiada agencja Ogilvy. 

PS

Przywiązanie psa do swojego właściciela nie ma granic… a może jednak ma? We wzruszającym spocie „I'll Be There For You” możemy zobaczyć prawdziwą miłość zwierzęcia do swojego pana. Zakończenie jednak mocno zaskakuje.

PS2

Jak powiedział Karlheinz Deschner: dom nie jest tam, gdzie mieszkamy, ale tam, gdzie kochamy i jesteśmy kochani. Firma Coldwell Banker potwierdza tę tezę w debiutanckiej i wzruszającej reklamie „Somebody to Love".

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij