Warsaw Creatives wspiera tegoroczną akcję Różowa Wstążka Estée Lauder Companies

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warsaw Creatives wspiera tegoroczną akcję Różowa Wstążka Estée Lauder Companies

Agencja kreatywna Warsaw Creatives została partnerem akcji na rzecz walki z rakiem piersi Różowa Wstążka Estée Lauder Companies. Agencja była odpowiedzialna za koncept kreatywny, produkcję zdjęć i wideo oraz projekty graficzne materiałów drukowanych tegorocznej kampanii.

Wśród polskich ambasadorów, wspieranej przez Warsaw Creatives akcji Różowa Wstążka ELC, znaleźli się: Magda Boczarska, Olivier Janiak oraz Sandra Kubicka. Tradycyjnie już działania rozpoczęły się 1 października, tym razem od opublikowania na koncie instagramowym Magdy Boczarskiej czarno-białego zdjęcia autorstwa znanej polskiej fotografki Zuzy Krajewskiej. Zdjęcie Boczarskiej oznaczone zostało, nawiązującą do symbolu kampanii, różową „wstążką”, która łączyć będzie fotografie wszystkich biorących w akcji osób. Wsparcie, odbywającej się w dużej mierze w social mediach kampanii, zadeklarowało szerokie grono osób, między innymi: Roma Gąsiorowska, Zosia Ślotała czy Urszula Dębska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uzupełnieniem kampanii prowadzonej w social mediach jest wydanie przewodnika do samobadania piersi dla kobiet, które zaprezentowane zostało poprzez niezwykłe zdjęcia Zuzy Krajewskiej. Przewodnik będzie dostępny w wersji drukowanej w salonach Sephory oraz Douglas oraz w wersji elektronicznej.

O akcji Różowa Wstążka Estée Lauder Companies – październik 2019 

Polski oddział Estée Lauder Companies co roku, od samego początku istnienia firmy w Polsce, realizuje Kampanię na Rzecz Walki z Rakiem Piersi. Kampania ma wymiar edukacyjny, naukowy i finansowy, dzięki którym na całym świecie szerzymy świadomość o raku piersi oraz zbieramy fundusze na naukowe badania medyczne. Dzięki wsparciu Partnerów i poczuciu, że misja szerzenia świadomości o raku piersi, zainicjowana przez Evelyn Lauder powinna dotrzeć do jak najszerszego grona osób, Kampania na rzecz Walki z Rakiem Piersi co roku ma coraz większy zasięg, a do grona Partnerów włączają się firmy i instytucje z różnych branż. Estée Lauder Companies oraz niektórzy Partnerzy oferujący limitowane edycje swoich produktów z Różową Wstążką, przekazać̨ fundusze na wsparcie kontynuacji badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1, prowadzonych pod kierownictwem profesora Jana Lubińskiego, założyciela i kierownika Ośrodka Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Kampania na rzecz Walki z Rakiem Piersi The Estée Lauder Companies w Polsce składa się z kilku obszarów działań silnie ze sobą związanych. Realizowane są one dzięki różnego rodzaju Partnerstwom i aktywnościom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij