Małgorzata Serowa i Grzegorz Schabowy kandydatami w „kampanii wybornej” PizzaPortal.pl

Małgorzata Serowa i Grzegorz Schabowy kandydatami w „kampanii wybornej” PizzaPortal.pl

Platforma PizzaPortal ruszyła z nową nietypową kampanią, w ramach której stworzono serię grafik nawiązujących do plakatów wyborczych.

To się nazywa niekonwencjonalny sposób na promocję – podczas gdy gorączka przedwyborcza trwa w Polsce w najlepsze, PizzaPortal postanowiła stworzyć kampanię, która będzie nawiązywała do tego gorącego okresu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach „Kampanii wybornej” platforma zaprezentowała serię grafik nawiązujących do typowych plakatów wyborczych partii politycznych. Mamy tutaj więc kandydatkę Małgorzatę Serową z partii Pizza i Sosy, Grzegorza Schabowego z Koalicji Obiadowej czy też „niezrzeszonych polityków” – np. Janusza Kebs-Mieszanego. 

Humorystyczna kampania promuje oferty promocyjne platformy PizzaPortal.

Znaleźliście swojego kandydata? ;) 

PS

2000+ na drugą żonę, kosmodrom na Miejskiej, zmniejszenie ceny za alkohol – we wrześniu 2018 roku na słupach ogłoszeniowych w Warszawie pojawiły się plakaty wyborcze z obietnicami bez pokrycia składanymi przez Janusza Nosacza, Mirosława Pierdasa i Wacława Boskiego.

PS2

Pod koniec 2018 roku PizzaPortal rozpoczęła swoją nietypową kampanię pod hasłem „GIF me food”. Głównym narzędziem komunikacyjnym są animowane GIFy zakorzenione w sposobie komunikacji internautów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij