WoshWosh otwiera kolejną pracownię w Warszawie i zbiera koce oraz ubrania dla zwierząt z fundacji Tymmmczasy

WoshWosh otwiera kolejną pracownię w Warszawie i zbiera koce oraz ubrania dla zwierząt z fundacji Tymmmczasy

WoshWosh nie zwalnia tempa! Już 19 października na warszawskiej Pradze odbędzie się oficjalne otwarcie kolejnej pracowni marki. Z tej okazji zaplanowano wiele ciekawych akcji, w tym m.in. zbiórka kocy, pościeli i ubrań dla zwierząt z fundacji Tymmmczasy.

Chyba nikomu nie musimy już przedstawiać marki WoshWosh – nie dość, że wspiera ona ruch #zerowaste, nadając nowe życie naszym starym i nienoszonym już butom, to jeszcze organizuje wiele ciekawych akcji społecznych. Mowa tu chociażby o zbiórce butów dla bezdomnych, samotnych matek oraz ich pociech z Domu Samotnej Matki, czy młodych kobiet objętych Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz WoshWosh można już znaleźć w ponad 20 lokalizacjach, a już 19 października br. odbędzie się oficjalne otwarcie kolejnej pracowni marki – na warszawskiej Pradze. 

Z tej okazji zaplanowano wiele ciekawych atrakcji – oprócz całego dnia zniżek na usługi i produkty, marka organizuje też pierwszą wyprzedaż garażową butów i torebek. Zamiast wyrzucać buty, można je sprzedać – wydłużając im życie. Stoiska są darmowe, a do zakupionych butów WoshWosh dorzuca dezynfekcję gratis, a także voucher na usługi.

Ponadto, podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka kocy, pościeli i ubrań, które zostaną następnie przekazane zwierzętom z fundacji Tymmmczasy, by nieco ocieplić ich budy i kojce  w trakcie zimy.

Oficjalne otwarcie nowego lokalu odbędzie się 19 października br. o godzinie 10:00 przy ul. Międzyborskiej 57/65 w Warszawie. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia. 

PS

Tutaj możecie sprawdzić wszystkie pozostałe akcje salonu WoshWosh.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij