WoshWosh organizuje zbiórkę obuwia dla kobiet objętych Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca

WoshWosh organizuje zbiórkę obuwia dla kobiet objętych Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca
Salon WoshWosh rusza z kolejną akcją – tym razem będzie zbierał obuwie, które po lekkiej renowacji zostanie przekazane młodym kobietom objętym Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca.
O autorze
1 min czytania 2019-02-28

Idziesz na pierwszą rozmowę rekrutacyjną w swoim życiu, ale w Twojej szafie nie ma ubrań ani butów adekwatnych na to wydarzenie. Nie stać Cię jednak na to, aby zakupić nowe. Czy czujesz się pewnie i dobrze? Z pomocą przychodzi salon WoshWosh i Bank Ubrań. W ramach nowej akcji zorganizowano zbiórkę eleganckich butów oraz ubrań, które zostaną przekazane młodym kobietom objętym Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca.

Od 7 do 9 marca eleganckie obuwie (szpilki, botki, balerinki i wszystkie te buty, które mogą przydać się do pracy) można przynieść do salonu WoshWosh  (na ul.Solec 81b lokal P60 bądź wysyłkowo, z dopiskiem „zbiórka butów”). Z kolei w dniach 9-10.03 buty oraz ubrania będą zbierane również podczas targów Slow Fashion #13.

Każda osoba, która odda swoje obuwie, otrzyma 25% zniżki na usługi w salonie WoshWosh.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Salon WoshWosh z okazji zeszłorocznych Świąt ruszył z nietypową akcją – tym razem zachęcał do oddawania nienoszonych już butów, by przekazać je samotnych matkom oraz ich pociechom z Domów Samotnej Matki.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Na początku października 2018 roku salon WoshWosh organizował akcję „Przynieś buty dla bezdomnego”. Wówczas udało się zebrać ponad 1000 par butów, które przekazano potrzebującym. Sprawdźcie, jak akcja wyglądała #OdKulis.

PS3

Wcześniej salon WoshWosh wsparł jeden z najstarszych zakładów szewskich w Warszawie. Wszystkie buty wymagające drobnych napraw szewskich, które klienci zostawili w WoshWosh między 23 a 31 lipca 2018 roku zostały naprawione przez Pana Adama, warszawskiego szewca z ulicy Śniadeckich, któremu po 40 latach działalności groziła likwidacja zakładu.