Head & Shoulders Supreme i Basia Kurdej-Szatan kontra komentarze internautów w nowej kampanii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Head & Shoulders Supreme i Basia Kurdej-Szatan kontra komentarze internautów w nowej kampanii

Wystartowała kampania Head&Shoulders Supreme z nową ambasadorką marki – Basią Kurdej-Szatan. Za strategię i koncept kreatywny działań odpowiada Saatchi & Saatchi IS.

W najnowszej kampanii Basia mierzy się z opiniami zarówno na swój temat, jak i na temat szamponu. Jako aktorka i kobieta jest narażona na ciągłą krytykę. Tak samo Head & Shoulders jest stereotypowo oceniany jako wyłącznie przeciwłupieżowy lub tylko dla mężczyzn.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Piękne włosy – efekt codziennego stosowania Head & Shoulders Supreme – dodają Basi pewności siebie, która pozwala nie przejmować się ciągłymi ocenami i komentarzami. Basia z typowym dla siebie poczuciem humoru pokazuje jak zachować zdrowe podejście do ocen w internecie.  

Oprócz pokazania jak z dystansem podchodzić do krytyki, kampania ma na celu poszerzenie świadomości na temat Head & Shoulders Supreme, który dzięki unikalnemu składowi zapewnia nie tylko intensywne nawilżenie i długotrwałą ochronę przed łupieżem, lecz jest także doskonałym kosmetykiem do codziennej pielęgnacji włosów dla kobiet.

Kampania wystartowała 15 października. Kreacje obejmują rozbudowaną kampanię telewizyjną, kampanię digitalową wraz z social mediami, które kontekstowo wykorzystują aktywność Basi m.in. w „Tańcu z gwiazdami”. W ramach kampanii przygotowane zostały też dedykowane formaty w punktach sprzedaży. Za strategię komunikacji, kreację i realizację kampanii odpowiada Saatchi & Saatchi IS, za działania PR agencja Partners of Promotion, a za zakup mediów Mediacom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij