Z własną torbą na zakupy w sieci JYSK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Z własną torbą na zakupy w sieci JYSK

JYSK uczy świadomych zakupów i zachęca do noszenia własnej torby, aby ograniczyć ilość zużywanych siatek i toreb. W dniach 8-9 listopada br. klienci, którzy przyjdą na zakupy do sieci JYSK ze swoją torbą, dostaną 15% rabatu.

Na pewno macie już nawyk zabierania ze sobą torby na zakupy spożywcze – teraz zabierzcie ją też na zakupy do sieci JYSK i razem zawalczmy o naszą planetę. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każda osoba, którzy przyjdzie na zakupy z własną torbą, otrzyma rabat na wszystkie produkty, które mieszczą się w niej. Promocja trwa w dniach 8-9.11.2019.

– Jest to pomysł pracownika JYSK z działu marketingu – Macieja Strzeleckiego, który sam na co dzień prowadzi bardzo ekologiczny styl życia. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników w tworzenie planów i akcji marketingowych także w ten sposób możemy edukować i podnosić świadomość wśród naszych klientów. Wiele osób ma już nawyk chodzenia na zakupy spożywcze z własnymi torbami. Jednak rzadko widzimy klientów, którzy noszą własne torby wybierając produkty wyposażenia wnętrz czy dodatki do domu. Naszą akcją promocyjną chcemy się przyczynić do podnoszenia świadomości wśród naszych klientów i zachęcić do noszenie ze sobą toreb na zakupy zawsze – mówi Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor Komunikacji i PR JYSK Polska 

– Klient może ze sobą zabrać swoją ulubioną torbę, bez względu na wielkość, sam decyduje z jaką torbą przyjdzie. Wszystko, co w niej zmieści będzie policzone z rabatem 15 %.  Wiemy, że każdy ma inne potrzeby i sam zdecyduje jakie zakupy są w danej chwili potrzebne – dodaje Joanna Kalinowska, dyrektor sprzedaży i marketingu JYSK.

Dla klientów, którzy z jakiegoś powodu nie będą mieli własnej torby, JYSK oferuje torby wielokrotnego użytku, które ma w sprzedaży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij