Agata Buzek z silnym przekazem dla dzieci chorych na raka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agata Buzek z silnym przekazem dla dzieci chorych na raka

W ramach zaangażowania w kampanię „Wciąż jestem tym, kim byłem”, organizowanej przez Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Agata Buzek opowiedziała o swoich doświadczeniach wynikających z przebytej w dzieciństwie choroby.

Kampania „Wciąż jestem tym, kim byłem” ma na celu podkreślenie, jak ważna dla ozdrowieńców jest postawa otoczenia względem nich. Psychika dziecka odgrywa bardzo istotną rolę w procesie leczenia i powrotu do normalnego życia po chorobie. Rozmowa z aktorką, u której w wieku ośmiu lat wykryto ziarnicę złośliwą, daje wgląd w emocje, jakie towarzyszą chorym i powracającym do zdrowia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W obliczu nowotworu ludzie czują się bezradni. Oczywiście, że choroba zmienia i przeżycia tak ekstremalne wpływają na człowieka. Często jest tak, że otoczenie boi się tych zmian. Boi się, że ktoś po chorobie będzie już kompletnie inny. A to nieprawda, człowiek pozostaje tym samym człowiekiem, ma te same marzenia, pragnienia… – podkreślała w trakcie nagrania Agata Buzek.

Rozmowa z aktorką to kolejny element kampanii „Wiąż jestem tym, kim byłem”. Wcześniej mieliśmy możliwość usłyszeć ją w roli lektorki w animacji poświęconej Zosi, dziewczynce która dzięki obecności i wsparciu najlepszej przyjaciółki, pokonuje strach i smutek związany z chorobą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij