Ta świąteczna kampania Bouygues Telecom wzrusza i pokazuje, na czym polega magia świąt

Ta świąteczna kampania Bouygues Telecom wzrusza i pokazuje, na czym polega magia świąt

Francuski operator telekomunikacyjny Bouygues Telecom niedawno zaprezentował swoją nową kampanię świąteczną. W spocie pod hasłem „Father Christmas” przedstawiono zabawną historię z ważnym przekazem na końcu.

Firma Bouygues Telecom już nie pierwszy raz stworzyła świąteczny spot, o którym się mówi. W zeszłym roku marka zaprezentowała kampanię, która w oryginalny sposób pokazywała, o co chodzi w świętach. W tym roku zaś francuski operator telekomunikacyjny postawił raczej na wzruszającą historię, lecz z ważnym przekazem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie zatytułowanym „Father Christmas” widzimy bowiem historię ojca, który robi wszystko, aby jego córka miała święta z prawdziwego zdarzenia – w związku z tym wciela się w rolę Świętego Mikołaja, z którym córeczka chce stale rozmawiać przez telefon. Ojciec dwoi się i troi, aby nie wyszło na jaw, że tak naprawdę to on jest tym Świętym Mikołajem. Jak kończy się ta historia? Zobaczcie sami ;). 

Za realizację odpowiada agencja BETC. 

PS

Amazon zaprezentował swoją najnowszą kampanię świąteczną, w której przy akompaniamencie piosenki „Everybody Needs Somebody to Love” Solomona Burke'a śpiewające paczki marki wprowadzają w radosny, świąteczny klimat.

PS2

Aktor Macaulay Culkin, czyli filmowy Kevin sam w domu, wystąpił w kampanii marki Happy Socks, w której reklamuje nową, świąteczną kolekcję skarpetek i zdradza, jakie ma podejście do Bożego Narodzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij