Eksperci podpowiedzą jak robić e-biznes - ShopCamp zagości w Toruniu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eksperci podpowiedzą jak robić e-biznes - ShopCamp zagości w Toruniu

Rynek e-handlu przez wielu postrzegany jest jako “żyła złota” - pod kątem dynamiki rozwoju polski rynek faktycznie rozwija się najlepiej w Europie i ciągle posiada wiele niezagospodarowanych obszarów.

Jeżeli jednak myślisz, że zarabianie w sieci nadal zaczyna od założenia konta na portalu aukcyjnym, jesteś w dużym błędzie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z tego założenia wyszli organizatorzy ShopCampów - spotkań które przyciągają najlepszych ekspertów branży e-commerce i pokazują którędy droga zarówno tym, którzy dopiero zaczynają jak i tym, którzy chcą rozwijać swój e-biznes. ShopCampy odbywają się w całej Polsce, a osoby zainteresowane biznesem w sieci spotykają się na nich już od czterech lat. Spotkania są otwarte dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć zdecydowanie więcej ponad to, co można przeczytać na biznesowych blogach.

Spotkania znane są głównie z niekonwencjonalnego mówienia o e-commerce i mają niewiele wspólnego ze “sztywnymi” biznesowymi konferencjami. ShopCamp przyciąga najlepszych ekspertów branży, którzy dzielą się praktyczną wiedzą z tymi, którzy ropoczęli lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z e-handlem. Tutaj praktycy spotykają się z praktykami, każdy może zostać prelegentem, nie ma teoretyzowania, jest za to mnóstwo inspiracji i praktycznej wiedzy na temat tego jak wykorzystać dostępne narzędzia do tego, aby pokierować swoim biznesem w dobrą stronę. Integralną częścią każdego ShopCampu jest też część nieformalna, podczas której można porozmawiać na dowolny temat przy pizzy i piwie.

Pierwsze spotkanie w tym roku pod hasłem “Męskie hobby” odbyło się w poznańskim Starym Browarze, Kraków to z kolei wydarzenie pod hasłem “Sport i turystyka”, po Zielonej Górze przyszedł czas na Toruń, w którym ShopCamp zagości już w najbliższą sobotę 19 października o godz. 11:00 (Centrum Sztuki Współczesnej.)

Znana jest już pełna listę wystąpień i tematyka, która będzie poruszana podczas najbliższego ShopCampu:

  • 11:00 Jak nie wpaść w pułapkę sukcesu - Dominik Zimakowski, Ation Caldwell SA
  • 11:25 Dlaczego klienci do nas wracają i znów kupują…? I tak bez końca - Grzegorz Ostrowski, MniamMniam.pl
  • 12:10 Dzięki pomysłowi zakładasz biznes. Skuteczną komunikacją rozwijasz go - Viktor Wnali, tataka.com
  • 13:00 Nietypowa forma prezentacji produktu w internecie jako sposób na przełamanie nieufności klinetów - Filip Biesek, Felgi.pl
  • 13:25 W sieci Google - nowe możliwości promocji dla e-sklepów - Sebastian Suma, Sempai

Udział jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Wszystkie informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie shopcamp.pl.

Organizatorem spotkań jest poznańska Fundacja Polak 2.0, której misją jest działalność na rzecz rozwoju, a także szerzenie dobrych praktyk w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.

NowyMarketing jest patronem medialnym cyklu. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij