TERRITORY

Dubaj promuje się spotem z hollywoodzką obsadą

Dubaj promuje się spotem z hollywoodzką obsadą

Trzy popularne aktorki – Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana – wystąpiły w najnowszej kampanii organizacji turystycznej Dubai Tourism. Spot, przypominający krótkometrażowy hollywoodzki film, promuje największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W spocie stworzonym w ramach kampanii „A Story Takes Flight” występują aktorki Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana. Każda z nich wyrusza w podróż po Dubaju i na własny sposób doświadcza i odkrywa to miasto pełne inspiracji, wyjątkowych miejsc i ludzi.  

Spot, trwający 8 minut, w pewnym sensie przypomina hollywoodzki film, którego akcja osadzona została w Dubaju. Ma on za zadanie pokazać to miasto, jako nowoczesne, pełne atrakcji miejsce i zachęcić do odwiedzania go. 

Za realizację odpowiada agencja Virtue. 

PS

Do sieci trafił niedawno nowy ciekawy spot promocyjny Poznania, który prezentuje największe walory tego miejsca i udowadnia, że jest to miasto idące z duchem czasu. W filmie wykorzystano utwór Rosalie – piosenkarki pochodzącej i tworzącej w Poznaniu.

PS2

Piękny rynek, magiczne jezioro, niezwykły pałac… tak bardzo często promujemy w naszym kraju miasta, czy regiony. Jednak skuteczny marketing miejsc nie mówi zabytkami. Pokazuje znacznie więcej. Coś, co rzeczywiście może zachwycić i przyciągnąć. I nie liczy się tu wcale wielkość – ale pomysł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij