Andrzej Seweryn, Bogusław Linda i Andrzej Grabowski podczas „spotkania legend” promują „Irlandczyka” Netfliksa

Andrzej Seweryn, Bogusław Linda i Andrzej Grabowski podczas „spotkania legend” promują „Irlandczyka” Netfliksa

W ramach promocji swojego nowego filmu zatytułowanego „Irlandczyk”, Netflix zaprosił gwiazdy polskiego kina – Andrzeja Seweryna, Bogusława Lindę i Andrzeja Grabowskiego – na „spotkanie legend”, podczas którego dyskutowali o wspomnianej produkcji.

„Irlandczyk” to nowy gangsterski film Netfliksa, którego reżyserem jest Martin Scorsese. W obsadzie znalazły się takie głośne nazwiska, jak Robert De Niro, Al Pacino czy Joe Pesci. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach promocji nowej produkcji platformy na rynku polskim, Netflix zorganizował tzw. „spotkanie legend”, do którego zaproszono gwiazdy naszego rodzimego kina – Andrzeja Seweryna, Bogusława Lindę i Andrzeja Grabowskiego. Podczas ponad 40-minutowej rozmowy, stylizowanej na konwersację trzech mafiozów, aktorzy dyskutowali na temat nowego dzieła Martina Scorsese’a, poruszając przy tym szereg innych zagadnień związanych z kinem. 

PS

Netflix kolejny już raz zaskoczył nas nietuzinkowym pomysłem na akcję promocyjną serialu – na frankfurckim lotnisku na taśmie bagażowej pojawiły się nietypowe walizki, pełne skradzionych pieniędzy, z pseudonimami bohaterów „Domu z papieru”.

PS2

Zachęcamy też do sprawdzenia innych ciekawych akcji Netfliksa, zorganizowanych w ramach promocji serialu „Stranger Things”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij