Rozważania nad tożsamością regionalną tematem przewodnim Forum Promocji Województwa Łódzkiego 2019

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rozważania nad tożsamością regionalną tematem przewodnim Forum Promocji Województwa Łódzkiego 2019

Wzmacnianie tożsamości regionalnej i wspieranie rozwoju gospodarczego, to główne tematy, o których dyskutowano w dniach 2-3 grudnia br. podczas kolejnej edycji Forum Promocji Województwa Łódzkiego 2019. – Łódzkie po prostu łączy – mówiła Iwona Koperska, Przewodnicząca Sejmiku WŁ, otwierając tegoroczną edycję największego, dorocznego święta marketingu terytorialnego w regionie łódzkim. O potrzebie łączenia tradycji z nowoczesnością wspominał także Dawid Mazurkiewicz, Dyrektor Kancelarii Marszałka w trakcie powitania uczestników tegorocznego Forum. Po raz pierwszy w historii, gościem tego wyjątkowego zgromadzenia samorządowców Ziemi Łódzkiej była delegacja z partnerskiej prowincji Syczuan w Chinach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Jak odkryć swoją misję” tłumaczyła w trakcie wykładu inauguracyjnego dr Magdalena Ogórek. Karolina Bielawska mówiła o wyjątkowej roli promocyjnej dla regionu łódzkiego, jaką ma do odegrania Miss Polonia 2019. Redaktor Naczelny Gazety Polskiej Tomasz Sakiewicz rekomendował współpracę samorządów lokalnych z Urzędem Marszałkowskim, jako kluczowy element zrównoważonego rozwoju regionu. Mówiono też o funduszach europejskich w kontekście rozwoju marki regionalnej, kształtowaniu wizerunku w mediach i social mediach oraz integracji wspólnoty lokalnej.

Forum Promocji Województwa Łódzkiego to inicjatywa cykliczna, realizowana od roku 2007, skierowana do przedstawicieli samorządów lokalnych regionu łódzkiego, w tym beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy zajmują się promocją swoich marek lokalnych, przedstawicieli instytucji kultury z terenu województwa, środowisk opiniotwórczych oraz innych instytucji publicznych Łódzkiego tj. służb mundurowych, parków krajobrazowych i organizacji pozarządowych, którzy przyczyniają się bezpośrednio do budowania przewagi konkurencyjnej marki regionalnej.

Forum jest narzędziem efektywnego zarządzania marką regionalną, platformą dialogu i dyskusji pomiędzy specjalistami z obszaru marketingu terytorialnego, a także miejscem umożliwiającym wymianę doświadczeń dotyczących bieżących trendów rynkowych oraz oczekiwań społecznych i biznesowych konsumentów marki województwa łódzkiego i marek lokalnych. W trakcie Forum omawiane są dobre praktyki w marketingu terytorialnym oraz tematy związane z promocją marek lokalnych, budowaniem wizerunku oraz przewagi konkurencyjnej marki województwa łódzkiego. Forum przyczynia się do wielotorowego i kompleksowego rozwoju marki Łódzkiego oraz do aktywizacji działań promocyjnych realizowanych w regionie.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie elodzkie.pl/wydarzenia/forum-promocji-2019

NowyMarketing był patronem medialnym wydarzenia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij