Mirek Stanlej Stanek dołącza do bluebird artists

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mirek Stanlej Stanek dołącza do bluebird artists

Mirek Stanlej Stanek, reżyser i operator z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów filmowych i reklamowych oraz teledysków, dołącza do bluebird artists

Mirek Stanlej Stanek jest autorem reklam dla takich klientów jak YOPE, BP2, Acuvue czy Wiśniowski oraz wielu autorskich projektów dokumentalnych i sportowych skupiających się na tematyce sportów ekstremalnych, skateboardingu, czy muzyki niezależnej. Zrealizował autorski telewizyjny program dokumentalny „Muzyka ponad Miastem” oraz teledyski dla takich artystów jak Damian Syjonfam, czy Taraban. W 2017 roku był finalistą konkursu Papaya Young Directors, a wyreżyserowana przez niego reklama dla firmy Allegro otrzymała nagrodę za najlepsze zdjęcia. Autor dwóch pełnometrażowych filmów deskorolkowych: „Jego Śmiertnik” oraz „Pogo – odrzut”, ciągle szuka inspiracji w życiu ulicy, tworząc i planując kolejne projekty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W swoich filmach szuka przede wszystkim prawdy, stara się uchwycić to, co najbardziej ludzkie, szczere i prawdziwe. Często wykorzystuje materiał nakręcony ukradkiem, gdy bohater nie wie, że jest filmowany. Dzień zdjęciowy jest dla niego świętem, dlatego dobra atmosfera na planie ma dla niego ogromne znaczenie. Film traktuje jak pracę zbiorową, a każdą produkcję jako wspólny projekt wszystkich zaangażowanych osób.

Jego projekty dostępne są na stronie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij