Budimex Nieruchomości rozdaje domy na święta czworonogom z lokalnych schronisk

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Budimex Nieruchomości rozdaje domy na święta czworonogom z lokalnych schronisk

We Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie rusza akcja „Dom na Święta”, dzięki której zwierzęta w schroniskach mogą spędzić zimę w ciepłych, komfortowych warunkach. Firma Budimex za każdą podpisaną w grudniu umowę zakupu mieszkania w wymienionych miastach zapewni budę dla podopiecznych z lokalnych schronisk.

– Nadchodzi szczególny czas. W okresie świątecznym jesteśmy szczęśliwi i chcemy dzielić się tą radością z innymi, stąd też narodził się pomysł, by spełniać marzenia o domu nie tylko dla samych siebie, lecz tych najbardziej potrzebujących – zwierząt, które nie zawsze mają tyle szczęścia. Dom to przecież nie tylko ściany; to przede wszystkim jego atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Chcemy tworzyć komfortowe miejsca do mieszkania nie tylko dla ludzi, ale i dla czworonożnych przyjaciół – tłumaczy Mariusz Rysicz, kierownik działu marketingu Budimeksu Nieruchomości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma liczy na to, że akcja zwróci uwagę na szerszy problem, jakim jest sytuacja bezpańskich zwierząt. Istotna jest zarówno doraźna pomoc i poprawienie warunków życia (zwłaszcza w trudnych zimowych miesiącach), jak również zachęcenie do adoptowania pupili i odmienienia ich losu.

Akcja obejmuje osiedla zlokalizowane w: Poznaniu – Famma Dąbrowskiego, Na Smolnej; Krakowie – Fredry 6, Nowa Myśliwska oraz Wrocławiu – Nowy Grabiszyn. Za każdy zakup mieszkania, który zostanie zwieńczony podpisaniem umowy deweloperskiej w grudniu tego roku, Budimex Nieruchomości przeznaczy środki na wyposażenie potrzebujących schronisk z najbliższej okolicy w budy dla psów, aby jeszcze tej zimy otrzymały ciepłe i bezpieczne schronienie. W przyszłości planowane są kolejne edycje w innych miastach Polski.

W akcję może też włączyć się każdy, fundując karmę, akcesoria do pielęgnacji zwierząt, koce czy legowiska. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij