Ukraińskie Święta i Wolna Wigilia – nowy odcinek #JYSKvlog

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ukraińskie Święta i Wolna Wigilia – nowy odcinek #JYSKvlog

Bohaterką najnowszego, bożonarodzeniowego odcinka firmowego #JYSKvlog jest Anna Fyalkowska, która przyjechała do Polski z Ukrainy i już od trzech lat pracuje w jednym ze sklepów sieci. W świąteczną atmosferę wprowadza widzów opowieścią o wigilijnych smakołykach i zwyczajach z jej rodzinnego kraju.

Anna Fyalkowska jest sprzedawcą w sklepie JYSK w Jankach. W świątecznym vlogu, wspólnie ze współprowadzącą odcinek Izabelą Bąk, dzielą się opowieściami o bożonarodzeniowych tradycjach wywodzących się z Ukrainy i Polski. A to wszystko przy stole, zastawionym ukraińskimi przysmakami wigilijnymi, który idealnie wkomponował się w świąteczną aranżację sklepu JYSK.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Iza prowadziła również ubiegłoroczny, świąteczny vlog, poświęcony wolnej Wigilii dla pracowników JYSK. W najnowszym odcinku ponownie podkreśla, jak cenna i ważna dla niej jest ta inicjatywa.

– Wolna Wigilia dla wszystkich pracowników to już tradycja w JYSK. Okres przedświąteczny jest w handlu szczególnie wymagający. Dzięki temu, że Pracownicy JYSK mają wolną Wigilię mogą odetchnąć a przedświąteczny czas spędzić z najbliższymi. Cieszymy się, że doceniają to zarówno pracownicy jak i nasi klienci, od których otrzymujemy mnóstwo ciepłych słów uznania dla tej inicjatywy. Zapraszam na przedświąteczne zakupy do naszych sklepów, a zarówno naszym Pracownikom, jak i Klientom życzę spokoju i wytchnienia w tym pięknym, bożonarodzeniowym czasie – mówi Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij