The Burnt Christmas Tree: Ta nietypowa choinka symbolizuje szkody, jakie ponieśli Australijczycy w potężnych pożarach

The Burnt Christmas Tree: Ta nietypowa choinka symbolizuje szkody, jakie ponieśli Australijczycy w potężnych pożarach

Po niedawnych pożarach w Nowej Południowej Walii, władze miasta Sydney i australijski oddział organizacji Red Cross połączyły siły i stworzyły nietypową choinkę wykonaną z kłód oraz gałęzi pochodzących z obszarów dotkniętych pożarami, za pomocą której zachęcają do wspierania osób poszkodowanych.

Niedawno we wschodnich regionach Australii szalały potężne pożary, w wyniku których dach nad głową straciło wiele osób. W związku z tym władze miasta Sydney i tamtejszy oddział organizacji Red Cross połączyły siły, by wesprzeć Australijczyków, którzy ucierpieli w pożarach. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

By zwrócić uwagę społeczeństwa i zachęcić ich do pomocy poszkodowanym osobom, w centrum Sydney pojawiła się nietypowa choinka, wykonana w całości z kłód, gałęzi oraz krzewów pochodzących z obszarów dotkniętych pożarami. Jako ozdoby świąteczne wykorzystano spalone przedmioty, natomiast na czubku drzewka umieszczono stare, wypalone koło od roweru. 

Za realizację odpowiada agencja DDB Sydney.

PS

Australijska firma ubezpieczeniowa NRMA we wrześniu zaprezentowała poruszającą kampanię, w ramach której zachęcała społeczeństwo do budowania domów dla popularnych w tamtym regionie zwierząt – koali.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij