„Harry, Meghan praca w Polsce czeka”, czyli jak marki zareagowały na #Megxit

„Harry, Meghan praca w Polsce czeka”, czyli jak marki zareagowały na #Megxit

Kilka dni temu media na całym świecie zelektryzowała wiadomość o rezygnacji księcia i księżnej Sussex z obowiązków królewskich. Jak można się było spodziewać, marki postanowiły zareagować na tę nowinę w odpowiedni dla siebie sposób.

2020 rok ledwie się zaczął, a już media obiegła wiadomość, która spokojnie mogłaby się już ubiegać o miano newsa roku. Zgodnie z deklaracją księcia i księżnej Sussex, której nadano już nazwę #Megxit, młode małżeństwo postanowiło zrezygnować z obowiązków królewskich, aby stać się niezależnymi finansowo. Co więcej, nie planują osiadać się na stałe w Wielkiej Brytanii, tak jak pozostali członkowie rodziny królewskiej, a pomieszkiwać także w Kanadzie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ta zaskakująca dla wszystkich (jak podaje wiele źródeł, nawet i dla samej Królowej) wiadomość nie obeszła się bez echa w światowych mediach. Popularne marki postanowiły szybko więc zareagować na tę nowinę, w odpowiedni dla siebie sposób.    

Sprawdźcie najlepsze RTM’y marek.

#1 IKEA

#3 Burger King

#3 Amica

#4 Skyscanner 

#5 x-kom.pl

#6 The Blonde Salad

PS

Kiedy cały świat obserwował z zapartym tchem zaślubiny księcia Harry'ego i Meghan Markle, marki zgrabnie nawiązywały do tego wielkiego, wartego 32 miliony funtów wydarzenia. Okazjonalne kreacje przygotowały m.in. IKEA, Green Caffè Nero, Żywiec, Semilac czy Brief – co znosi psychika grafika.

PS2

6 maja br. na świat przyszło pierwsze dziecko księcia Harry’ego i księżnej Meghan. Jak można było się spodziewać, wydarzenie to nie zostało przeoczone przez marki na całym świecie – przedstawiamy więc najciekawsze kreacje marek w odpowiedzi na narodziny royal baby.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij