Influencerzy czyszczą szafy, by wesprzeć zwierzęta poszkodowane w pożarach w Australii

Influencerzy czyszczą szafy, by wesprzeć zwierzęta poszkodowane w pożarach w Australii

W dniach 17-18 stycznia br. w warszawskiej Galerii Młociny odbędzie się wyprzedaż ubrań polskich influencerów. Całkowity dochód ze sprzedaży produktów zostanie przekazany na konto fundacji zajmującej się pomocą zwierząt, które ucierpiały w pożarach w Australii.

Gigantycznych rozmiarów pożary w Australii zostawiają po sobie trwałe szkody dla tamtejszej fauny i flory. Miliony bezbronnych zwierząt straciło życie w starciu z żywiołem, a jeszcze większa ich liczba ucierpiała i potrzebuje specjalistycznej opieki. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O pomoc w ratowaniu zwierząt apelują już nie tylko aktywiści społeczni, ale także znane marki czy osobistości. Tworzone są liczne internetowe zbiórki czy też akcje. Jedną z takich inicjatyw jest ta odbywająca się w dniach 17-18 stycznia br. w warszawskiej Galerii Młociny. Podczas wydarzenie znani polscy influencerzy oraz osobistości medialne – m.in. Ania Wendzikowska, Karolina Szostak, Łukasz Kędzior, Siostry Bukowskie, Pola Bogdańska – wystawią swoje ubrania oraz akcesoria, z których całkowity dochód zostanie przekazany na konto fundacji zajmującej się pomocą zwierząt, które ucierpiały w pożarach w Australii.

Sprzedaż ubrań i dodatków odbędzie się poprzez aplikację LESS_, która od kilku miesięcy propaguje ideę kupowania ubrań z drugiej ręki. 

W niesienie pomocy dla Australii angażuje się także wiele marek. Polska marka Dayshift zadeklarowała, że przekaże 10% kwoty ze sprzedaży każdej sztuki na pomoc zwierzętom w Australii. Natomiast dom mody Balenciaga stworzył kolekcję poświęconą koalom – uzyskany z nich dochód zostanie przekazany ofiarom kataklizmu

PS

Po niedawnych pożarach w Nowej Południowej Walii, władze miasta Sydney i australijski oddział organizacji Red Cross połączyły siły i stworzyły nietypową choinkę wykonaną z kłód oraz gałęzi pochodzących z obszarów dotkniętych pożarami, za pomocą której zachęcają do wspierania osób poszkodowanych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij