Rusza 6. edycja Startup Program

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza 6. edycja Startup Program

Chciałbyś rozwijać swój startup, ale brakuje Ci wiedzy z zakresu marketingu, prawa, komunikacji czy strategii? Szukasz klientów i partnerów biznesowych? Marzysz o wyjeździe na międzynarodową konferencję? Mamy program skrojony na twoją miarę! Zgłoś się do bezpłatnego Startup Program.

To już 6. edycja Startup Program, inicjatywy mającej na celu wsparcie młodych przedsiębiorców, którzy odważyli się wprowadzić w życie swoje pomysły na biznes. Dzięki dedykowanemu szkoleniu oraz miesięcznemu mentoringowi program daje możliwość poznania wybitnych ekspertów z wielu dziedzin, którzy nie tylko spojrzą na ich działania nowym okiem, ale przede wszystkim dadzą im cenny feedback oraz pokażą jakie działania należy podjąć, aby poprawić jakość usług czy atrakcyjność produktu. Uczestnictwo w programie to szansa na zdobycie cennej wiedzy, rozwinięcie skrzydeł oraz zaprezentowanie swojego biznesu przed potencjalnymi inwestorami i klientami podczas konferencji Innovation w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak działa program? Startup Program składa się z czterech etapów. Pierwszy i najważniejszy krok to wypełnienie formularza online na stronie: www.startup.sar.org.pl. Następnie jury z nadesłanych zgłoszeń wybierze TOP10 startupów, które wezmą udział w całodziennym szkoleniu oraz miesięcznym mentoringu z przypisanym im ekspertem. Finałem programu jest prezentacja przed jury, które wybierze najlepszy Startup. Zwycięzca Programu otrzyma nagrodę w postaci wyjazdu na międzynarodową konferencję Web Summit 2020. Ogłoszenie wyników odbędzie się na Konferencji Innovation 2020, w czasie której wszystkie 10 startupów będzie mogło wystawić swój stand i spotkać potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.

Zgłoszenia do programu trwają tylko do 28 lutego, poprzez formularz zamieszczony na: www.startup.sar.org.pl. Udział w Startup Program jest całkowicie bezpłatny, na każdym etapie.

Organizator: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR
Sponsorzy: Orange Polska, Storytel Polska
Partnerzy: SpeedUp Group, Fundacja „Twój Startup”, TWIN
Media: MamStartup, NowyMarketing, Startup Academy, Lookreatywni.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij