Jerzy Stuhr opowiada historię chorego chłopca w kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jerzy Stuhr opowiada historię chorego chłopca w kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem”

Jerzy Stuhr został Ambasadorem kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem”, organizowanej przez Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Kampania ma na celu uświadomienie wpływu choroby nowotworowej na emocje i psychikę dziecka.

Długie leczenie onkologiczne i osamotnienie prowadzą do smutku, wycofania i poczucia braku sensu. Dlatego kampania „Wciąż jestem tym, kim byłem” ma uwrażliwić na to, jak ważną rolę w powrocie do normalnego życia pełnią przyjaciele, znajomi, koledzy ze szkoły, jak ważne jest poczucie aprobaty i obecność bliskich. Nawet niewielkie gesty mają moc – mogą dodać dziecku pewności siebie, zmotywować do działania i ułatwić powrót do życia sprzed choroby. W ramach kampanii powstały filmiki opowiadające historie dzieci, które zmagają się z różnymi trudnymi emocjami spowodowanymi chorobą nowotworową.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Głos Jerzego Stuhra usłyszymy w opowieści o Wojtku – chorym chłopcu, który obawia się, że koledzy nie przyjdą na jego przyjęcie urodzinowe. Chłopiec wiele tygodni przebywał w szpitalu, w izolacji i teraz martwi się, czy ktoś z jego przyjaciół jeszcze o nim pamięta.

Kolejnym elementem kampanii jest poruszająca rozmowa z aktorem. Niezwykle ważne jest dawać radość dzieciom. Bo w radości jest i nadzieja i siła i energia - powiedział Jerzy Stuhr. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy o wspieraniu, dodawaniu otuchy, o marzeniach i o znaczeniu kampanii poruszających problemy dzieci chorych na nowotwór.

Prezentowane filmy to następny etap kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem”. Wcześniej przedstawiliśmy animację, do której głosu użyczyła Agata Buzek oraz wywiad z aktorką.

Wszystkie materiały filmowe kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem” są dostępne na kanale YouTube Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij