Roślinna uczta na wiejskim stole, czyli kolejna odsłona akcji „RoślinnieJemy” Stowarzyszenia Otwarte Klatki

Roślinna uczta na wiejskim stole, czyli kolejna odsłona akcji „RoślinnieJemy” Stowarzyszenia Otwarte Klatki

W ramach akcji „RoślinnieJemy” Stowarzyszenie Otwarte Klatki zorganizowało warsztaty, które miały za zadanie pokazać, że nawet w niewielkich mieścinach można jeść roślinnie. W eksperymencie wzięły udział panie z Koła Gospodyń Wiejskich MAK w Brzózem.

 Pamiętacie 93-letnią Panią Irenkę – wegetariankę z przeszło 30-letnim stażem – która wystąpiła w kampanii Stowarzyszenia Otwarte Klatki i podbiła serca internautów? Honorowa członkini organizacji udowodniła, że niezależnie od wieku, stosowanie diety roślinnej jest możliwe. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz Stowarzyszenie ruszyło z kolejną edycją swojej akcji „RoślinnieJemy”, w której tym razem wzięły udział panie z Koła Gospodyń Wiejskich MAK w Brzózem. Wspólnie z Martą Dymek, autorką bloga i książek kulinarnych „Jadłonomia”, a także aktywistką na rzecz wegetarianizmu, wzięły udział w warsztatach przygotowywania roślinnego jedzenia.

Przesłane tej akcji jest jedno – niezależnie od tego czy mieszka się w dużym mieście, czy nawet w małej mieścinie, w każdym z tych miejsc można jeść roślinnie.

zdjęcie: instagram.com/roslinniejemy

PS

Twórcy kampanii RoślinnieJemy w maju 2019 roku rozpoczęli akcję „Bez spiny jem rośliny”, która ma pomóc konsumentom w znajdowaniu w największych sieciach handlowych ciekawych i łatwych do przyrządzenia roślinnych produktów.

PS2 

W listopadzie 2019 roku Stowarzyszenie Otwarte Klatki ruszyło z kampanią pod hasłem „Cena Futra”, w ramach której aktywiści dążyli do zakazu hodowli zwierząt na futro w Polsce. W akcję włączyły się aktorki Magdalena Różczka i Maja Ostaszewska oraz blogerka Macademian Girl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij