Marcowy numer ELLE na nowym, ekologicznym papierze już w sprzedaży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmienimy Świat

dołącz do akcji

Marcowy numer ELLE na nowym, ekologicznym papierze już w sprzedaży

ELLE to magazyn, który od ponad 25 lat wyznacza trendy na polskim rynku. Obecnie ekologia jest najważniejsza, dlatego z szacunku do planety magazyn ELLE zmienia papier na ekologiczny.

Nowy papier, na którym powstaje magazyn ELLE, jest w 100% wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu. Papier z certyfikatem Blue Angel promuje konsumpcję świadomą ekologicznie. To najstarszy i najbardziej znany certyfikat na świecie nadawany tym, którzy skupiają się na procesie przetwarzania surowców i produkcji pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne. Magazyn ELLE jest drukowany w Quad/Graphics, która jako jedyna firma w Europie jest zasilana w 100 proc. energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dziale moda marcowego wydania ELLE czytelnicy znajdą 30 stron inspirującego i pełnego niespodzianek przewodnika po trendach w modzie na 2020 rok! W tym sezonie nosimy ciekawe kapelusze, ubrania w rajskie kolory i roślinne wzory, bermudy i duże torby. Moda w marcowym numerze jest barwna, egzotyczna i królewska. W okładkowej sesji pozuje znana polska modelka Daga Ziober.

Robert Kupisz wraz ze swoją muzą, Danutą Stenką, pozuje dla ELLE w nawiązującej do 1989 roku sesji mody i wspomina czasy, kiedy rozpoczynała się jego kariera. Sentymentalne wspomnienia i anegdoty sprzed lat zachwycają i pokazują, jak bardzo świat zmienił się w ciągu tych trzech dekad.

W dziale magazyn czytelnicy znajdą też materiał o tym, jak pieniądze wpływają na miłość i związek, a także czy nie spróbować coraz modniejszego co-livingu, czyli mieszkania ze znajomymi. Sprawdzamy też, czy rozstanie z przyjaciółką jest dla kobiety bardziej bolesne niż strata partnera.

Marcowe wydanie ELLE od 5 lutego br. w sprzedaży.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij