Nowy dyrektor działu strategii agencji Leo Burnett Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy dyrektor działu strategii agencji Leo Burnett Warszawa

Począwszy od połowy lutego br. stanowisko strategy director w agencji Leo Burnett obejmie Bartek Hanus, doświadczony strateg z wieloletnim stażem w branży reklamowej, związany wcześniej z agencjami MullenLowe Warsaw i TBWA.

– Cieszymy się, że Bartek dołączył się do naszego zespołu. Jestem przekonana, że jego wiedza, doświadczenie i osobowość wniosą dużą wartość, która przełoży się na sukcesy naszych klientów – powiedziała Hanna Jackowska, managing director w agencji Leo Burnett Warszawa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bartek Hanus jest związany z branżą reklamową od 2003 roku, gdy rozpoczął pracę w agencji TBWA. W swojej dotychczasowej karierze przeszedł przez wszystkie szczeble działu strategii, pełniąc po kolei funkcje Senior Strategic Planner, Head of Planning i Strategy Director. Tę ostatnią także w agencji MullenLowe Warsaw. W tym czasie zdobył doświadczenie w projektach realizowanych dla wielu znanych marek jak: Warta, BNP Paribas, AXA, Łomża, Tyskie, Pedigree, Herbapol, Nutella, Wyborowa, Durex, Garnier, Vichy, Nivea, Onet, Radio Zet, Gazeta Wyborcza, eobuwie.pl, RTV Euro AGD, RWE, PGNiG, SEAT, WWF.

– W ostatnich latach społeczeństwo, media i biznes zmieniły się tak bardzo, że agencje reklamowe muszą wymyślić jak funkcjonować w zupełnie nowych warunkach. Cieszę się, że dołączam do zespołu Leo Burnett w tym momencie i będę miał szansę wspólnie z pozostałymi stworzyć przyszłość tej agencji – mówi Bartek Hanus, strategy director w agencji Leo Burnett Warszawa.

Bartek Hanus jest absolwentem Stosowanych Nauk Społecznych oraz Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości był wykładowcą w Szkole Strategii Marki. Pełnił również rolę jurora konkursów Effie i Media Trendy. Prywatnie pasjonuje się surfingiem, architekturą, ekonomią behawioralną oraz Service Design.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij