Screen Network angażuje się w akcję Child Alert

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Screen Network angażuje się w akcję Child Alert

Ekrany Screen Network bezustannie wspierają ważne inicjatywy społeczne. Po raz kolejny firma uczestniczyła aktywnie w akcji specjalnej jednostki Polskiej Policji ds. osób zaginionych „Child Alert”, która właśnie się zakończyła.

Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszą technologię nośniki mogą natychmiastowo reagować na zmieniające się wydarzenia i informować o nich mieszkańców. „Child Alert” to alarm, który ma na celu zawiadomienie jak największej liczby osób, w celu czynnego zaangażowania ich do ekspresowych poszukiwań. „Child Alert” umożliwia błyskawiczne upublicznienie konkretnego ogłoszenia na temat zaginięcia lub uprowadzenia dziecka we wszystkich dostępnych mediach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Child Alert” to jedna z akcji Polskiej Policji, którą wspiera Screen Network. Wśród innych dotychczasowych należy wymienić m.in. „Mapę wypadków drogowych” – wakacyjną akcję zachęcającą kierowców do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze poprzez zmniejszenie prędkości prowadzonych pojazdów oraz akcję „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo” z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i ekranu DOOH. W tej ostatniej kampanii wykorzystano 165-metrową kurtynę LED znajdującą się na elewacji centrum handlowego „Plac Unii City Shopping” w Warszawie. Spersonalizowany komunikat ostrzegawczy odtwarzany był w momencie wykrycia samochodów z uszkodzonym lub niedziałającym oświetleniem, wśród stojących pojazdów na światłach przed ekranem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij