Marka Under Armour partnerem tytularnym formuły „Hardcore” Runmageddonu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Under Armour partnerem tytularnym formuły „Hardcore” Runmageddonu

W 2020 roku 21-kilometrowa formuła Runmageddonu „Hardcore” zyskuje sponsora tytularnego. Jest nim marka odzieży sportowej Under Armour. Podczas polskich eventów trasy Hardcore’a pokonywać będą ambasadorzy Under Armour: aktor Alan Andersz i akrobatka Julia Maciuszek.

Under Armour amerykańska marka profesjonalnej odzieży sportowej dołącza do grona sponsorów cyklu ekstremalnego biegu z przeszkodami. Staje się partnerem tytularnym formuły Hardcore.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Under Armour, tak jak Runmageddon, inspiruje ludzi do walki o lepszą wersję samego siebie. Motywuje ich do ciągłego doskonalenia swoich sportowych umiejętności. Ceni wytrwałość i siłę, dlatego też podczas tegorocznych, polskich formuł Hardcore zagwarantuje ich uczestnikom limitowane koszulki.

T-shirty partnera cyklu charakteryzuje wysoka jakość. Są wykonane ze specjalnego materiału HeatGear z wykorzystaniem technologii Anti-Odor oraz filtrem UPF 30+. Pierwsze 1100 koszulek będzie czekać już na uczestników zimowego wydarzenia. Podczas kolejnych edycji Runmageddonu z formułą Hardcore startujący również będą mogli otrzymać T-shirty marki. O ich dostępności decydować będzie czas zakupu pakietu. Osoby, które zrobią to z dużym wyprzedzeniem otrzymają limitowaną koszulkę i dodatkowo skorzystają z niższych cen.

Ponadto, podczas polskich eventów trasy Hardcore’a pokonywać będą ambasadorzy Under Armour: aktor Alan Andersz i akrobatka Julia Maciuszek. Swoim przykładem i podejściem do treningu po raz kolejny potwierdzą oni przesłanie marki „The Only Way Is Through”.

Julia już podczas zimowego wydarzenia pokona odcinek 21 kilometrów i będzie reprezentować markę w najbardziej wymagającej kategorii Elite. Na swoim Instagramie @juliamaciuszek podzieli się relacją z wydarzenia i strefy Under Armour. Natomiast Alan podejmie się starcia z formułą Hardcore w czerwcowym biegu w Ełku, a jego przygotowania można już teraz śledzić na jego kanale na Instagramie @alandersz.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij