BMW zaprezentowało nowe logo

BMW zaprezentowało nowe logo

Niemiecka marka BMW zaprezentowała swoje nowe logo – słynny znak brandu motoryzacyjnego zyskał teraz swego rodzaju transparentność i stał się płaski.

Od prawie 23 lat logo BMW pozostawało bez zmian. W 1997 roku charakterystyczny znak brandu stał się nieco bardziej wypukły w porównaniu do wcześniejszych projektów począwszy od 1917 roku. Teraz z kolei niemiecka firma zaprezentowała nowe, odświeżone logo, które z powrotem stało się płaskie, a na dodatek zyskało transparentność.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stare logo BMW

Nowe logo BMW

Mimo że w przypadku nowego znaku marki zachowany został okrągły kształt, a także niebiesko-biała kratka pośrodku logo, możemy zauważyć, że zewnętrzne obramowanie stało się wyraźniejsze. Ponadto, zrezygnowano z wypełnienia wewnątrz znaku, dzięki czemu za każdym razem będzie miało ono inną barwę, w zależności od koloru samochodu, na którym będzie umieszczone. 

Podobną zmianę przeszło w ubiegłym roku logo marki Volkswagen – charakterystyczny znak brandu również został pozbawiony wypukłości, stał się zarazem płaski i prosty. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij