Uponor startuje z dwiema kampaniami w mediach online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Uponor startuje z dwiema kampaniami w mediach online

Aktualnie marka promuje dwa rozwiązania – system sterowania ogrzewaniem podłogowym Smatrix Pulse i pierwszą na świecie rurę wykonaną w technologii bezszwowej Uni Pipe PLUS. Na potrzeby obu kampanii PR zostały opracowane nowe motywy przewodnie.

Renomowany producent instalacji wodnych i grzewczych już w grudniu ubiegłego roku rozpoczął promocję nowego systemu sterującego ogrzewaniem podłogowym w domach i mieszkaniach pod hasłem „Stwórz własną strefę komfortu”. Smatrix Pulse to intuicyjna automatyka zarządzająca temperaturą w pomieszczeniach według indywidualnych preferencji użytkowników. Produkt jest dedykowany zarówno profesjonalnym wykonawcom, jak i klientowi końcowemu, dlatego w komunikacji wykorzystano wiodące tytuły branży instalacyjnej oraz B2C.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z kolei Uni Pipe PLUS to innowacyjna rura, która posiada aż o 40% mniejszy kąt gięcia niż konkurencyjne rozwiązania, dzięki czemu skraca czas pracy i umożliwia montaż w trudno dostępnych miejscach. W ramach trwającej kampanii informacje o Uni Pipe PLUS ukażą się głównie w czasopismach i portalach internetowych branży instalacyjnej. Kampania w mediach online jest ukierunkowana przede wszystkim na dotarcie do wykonawców instalacji sanitarnych.

Marka w obu kampaniach wykorzystała najbardziej zasięgowe narzędzia komunikacji online, w tym m.in. artykuły sponsorowane, mailingi, double billboardy czy banery. Za rekomendację i zakup mediów, opracowanie materiałów sponsorowanych, działania PR, a także stworzenie obu Key Visuali jest odpowiedzialna agencja Wills Integrated.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij