#3DWhiteSmile: dziel się swoimi Historiami Uśmiechu na Twitterze i Instagramie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#3DWhiteSmile: dziel się swoimi Historiami Uśmiechu na Twitterze i Instagramie

blend-a-med 3D White zaprasza fanów z całego świata do dzielenia się mocą swoich uśmiechów i historiami, które się za nimi kryją. Początkiem tego ogólnoświatowego ruchu stała się z premiera video Shakiry, Historia Uśmiechu, która miała miejsce na gali blend-a-med w Barcelonie 8 listopada br.

Tworząc Historię Uśmiechu Shakiry, 3D White inspirowała się tym, kim jest Shakira i jakie wartości sobą reprezentuje, zwracając również uwagę na piękno i moc jej uśmiechu. Ten krótki materiał video to przede wszystkim opowieść ukazująca Shakirę nie tylko jako artystkę, ale również jako filantropkę, i przyjaciółkę. Historia Uśmiechu Shakiry to materiał, który ma inspirować fanów na całym świecie i zapraszać ich do dzielenia się swoją Historią Uśmiechu poprzez #3DWhiteSmile.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

“Uśmiech ma magiczną moc” powiedział Stephen Squire, globalny dyrektor marketingu Oral Care. „Uśmiech ma również pozytywny wpływ na świat. To także pierwsze i najbardziej trwałe wrażenie, które może zmienić nieznajomych w przyjaciół. Im piękniejszy jest twój uśmiech, tym większa jest Twoja pewność w kontaktach ze światem – to jest właśnie moc uśmiechu 3D White.”

Tak jak Historia Uśmiechu Shakiry pokazuje ją w różnych rolach, w życiu prywatnym i na scenie, 3DWhite prosi fanów, by dzielili się historiami swoich uśmiechów. Kobiety i mężczyźni z całego świata mogą dzielić się zdjęciami i filmami video przedstawiającymi ich uśmiechy, z krótkim opisem historii kryjącej się za ich uśmiechem w danym momencie. Fani mogą wzorować się na video i wykorzystać je jako inspirację by uchwycić i podzielić się ze światem swoja własną Historią Uśmiechu.

Materiały można przesyłać poprzez dowolną platformę społecznościową, korzystając z hashtagu #3DWhiteSmile. Wszystkie Historie Uśmiechu zostanął zebrane i umieszczone w Galerii Uśmiechu znajdującej się na www.3dwhite.com/mysmile.

„Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać w jednym miejscu jak najwięcej olśniewająco pięknych uśmiechów” powiedział Stephen Squire.„Wierzymy, że uśmiech jest zaraźliwy. Szerzenie uśmiechu na całym świecie to wspaniały i pozytywny przekaz.

Historia Uśmiechu Shakiry będzie dostępna na kanałach YouTube i Facebook 3DWhite na całym świecie.

blend-a-med 3D White zaprasza do śledzenia @3dwhite na Twitterze i Instagramie oraz używanie hashtaga #3DWhiteSmile w trakcie dzielenie się swoimi Historiami Uśmiechu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij