Francuskie Elle dziękuje lekarzom oraz pielęgniarkom i wypuszcza specjalne wydanie magazynu

Francuskie Elle dziękuje lekarzom oraz pielęgniarkom i wypuszcza specjalne wydanie magazynu

Redakcja francuskiej edycji magazynu Elle postanowiła podziękować lekarzom oraz pielęgniarkom za ich walkę z koronawirusem i wypuściła specjalną edycję czasopisma, która jest jednocześnie przewodnikiem o pracy, kulturze i szkole w czasie pandemii.

W czasie panującej pandemii lekarze i pielęgniarki z całego świata pracują po kilkanaście godzin dziennie, by pomóc wyzdrowieć pacjentom zarażonym wirusem. Aby wesprzeć personel medyczny w jakiś sposób, w ostatnim czasie zainicjowanych zostało wiele ciekawych akcji – jedną z nich jest chociażby ta pod hasłem #GastroPomaga, w ramach której polskie restauracje przekazują darmowe posiłki do szpitali walczących z wirusem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz z kolei francuskie Elle postanowiło złożyć hołd personelowi medycznemu i podziękować wszystkim osobom zaangażowanych w walkę z koronawirusem – redakcja magazynu wypuściła na tamtejszy rynek specjalną edycję czasopisma, która jest jednocześnie praktycznym przewodnikiem o pracy, szkole i kulturze w czasach pandemii.

PS

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS2

Na backlightach AMS w Poznaniu i Warszawie rozpoczęła się kampania społeczna „Dziękujemy Wam #sluzbazdrowia” zorganizowana wspólnie przez AMS oraz drukarnie Labo Print z Poznania i Servcomp z Warszawy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij