Kolejne wydarzenia odwoływane z powodu koronawirusa – tym razem chodzi o tygodnie mody męskiej i haute couture

Kolejne wydarzenia odwoływane z powodu koronawirusa – tym razem chodzi o tygodnie mody męskiej i haute couture

Tegoroczne tygodnie mody męskiej w Paryżu i Londynie, które miały odbyć się w czerwcu br., zostały oficjalnie odwołane. Podobny los spotkał haute couture fashion week, który zaplanowano na drugi tydzień lipca br. Ma to związek z pandemią koronawirusa.

Z uwagi na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa pod znakiem zapytania stoi wiele dużych wydarzeń, nawet tych, które mają się odbyć dopiero za kilka miesięcy. Wiele z nich zostało już nawet oficjalnie odwołanych lub przeniesionych – mowa tu chociażby o Igrzyskach Olimpijskich w Tokio oraz o Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Oba wydarzenia odbędą się dopiero w 2021 roku. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podobne losy spotkały branżę modową – przedstawiciele Fédération de la haute couture et de la Mode, a także organizacji British Fashion Council poinformowali o odwołaniu tygodni mody męskiej w Paryżu i Londynie, które miały odbyć się w połowie czerwca br. Nie odbędzie się także paryski tydzień mody haute couture. Na tę chwilę nie wiadomo, czy kolekcje zostaną zaprezentowane w inny sposób.

Natomiast mediolański fashion week poświęcony modzie męskiej został przełożony na wrzesień br., kiedy to mają mieć miejsce prezentacje kolekcji mody damskiej. 

To nie jedyne wydarzenia z branży modowej, które zostały odwołane z uwagi na panującą pandemię koronawirusa – w tym roku nie odbędzie się bowiem słynna Met Gala, a także rozdanie nagród Council of Fashion Designers of America (CFDA), nazywane Oscarami świata mody.

PS

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions poinformowali, że z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa wydarzenie zostanie przełożone – z czerwca na październik.

PS2

Najpierw stopniowo z targów telekomunikacyjnych MWC 2020 wycofywały się kolejne marki technologiczne, ostatecznie zaś impreza została oficjalnie odwołana.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij