Co robią gwiazdy na wyjeździe? Active Family zabierze Cię w komediowe tournée z aktorami Teatru Capitol

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Co robią gwiazdy na wyjeździe? Active Family zabierze Cię w komediowe tournée z aktorami Teatru Capitol

3 kwietnia br. premiera wiosennej edycji programu „Gwiazdy na wyjeździe” z Darią Widawską, Marzeną Rogalską, Łukaszem Nowickim i Marcinem Rogacewiczem.

3 kwietnia o godz. 19.00 startuje pierwszy odcinek drugiego sezonu telewizyjnego show „Gwiazdy na wyjeździe”. Program zrealizowany wspólnie ze stołecznym Teatrem Capitol to pełne humoru, spontanicznych rozmów i zabawnych sytuacji  aktorskie tournée po Polsce. Podczas wyjazdów z komediami teatralnymi gwiazdom towarzyszyła kamera, która wszystko zarejestrowała. Dzięki temu możemy poznać znanych i popularnych aktorów nie tylko podczas ich codziennej pracy, ale także z prywatnej strony. To już druga seria tego show. W pierwszej pojawili się m.in. Marta Wierzbicka, Patricia Kazadi, Katarzyna Skrzynecka, Mateusz Banasiuk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Ela Romanowska, Rafał Cieszyński, Lesław Żurek i wielu innych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najnowszy sezon, zrealizowany zimą, rozpocznie wyjazd do Krakowa z obsadą spektaklu „Czy Ty To Ty?”, granego w Teatrze Capitol. Daria Widawska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki i Marcin Rogacewicz – to właśnie im będzie towarzyszyć ekipa telewizyjna.  Ta aktorska ekipa jest niezwykle zgrana. Aktorzy nie tylko uwielbiają ze sobą pracować, ale również przyjaźnią się prywatnie. Poznajcie niesamowitą historię angażu Marzeny Rogalskiej do Teatru Capitol. Sprawdźcie jakie dowcipy sobie opowiadają sobie z Łukaszem Nowickim.  Sprawdźcie o czym rozmawiają w podróży? Co wiedzą o sobie nawzajem? Gdzie się poznali? Co w sobie lubią, a czego nie cierpią? Czy mają wspólne pasje? 

Już 3 kwietnia, godz. 19.00, telewizja Active Family zabierze Was w niesamowitą podróż, w której aktorzy wpuszczą Was do swojego świata. Wejdźcie z nimi do garderoby, spędźcie wyjątkowe chwile za kulisami i zobaczcie jak czują się po zejściu ze sceny. „Gwiazdy na wyjeździe” – premiery w każdy piątek o godz. 19.00.

Fragment 1 odcinka – Jak Marzena Rogalska trafiła do Teatru Capitol? Co miała z tym wspólnego Daria Widawska? 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij