10 tysięcy przyłbic ochronnych dla szpitali od POLOmarket

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
10 tysięcy przyłbic ochronnych dla szpitali od POLOmarket

Grupa POLOmarket, największa polska sieć supermarketów, zakupiła 10 tysięcy przyłbic ochronnych dla pracowników szpitali i służb medycznych. Grupa wspiera także pracowników medycznych produktami spożywczymi i higienicznymi.

– Od momentu pojawienia się pierwszych zachorowań na covid-19 w Polsce aktywnie włączyliśmy się w zapobieganie rozprzestrzenianiu koronawirusa, dostosowując się do wszelkich zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych. Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy i zabezpieczenie naszego personelu oraz Klientów było priorytetem. Teraz czujemy się także w obowiązku wesprzeć pracowników polskiej służby zdrowia, którzy każdego dnia walczą na pierwszej linii frontu epidemii – informuje Jarosław Brudnicki, członek zarządu i dyrektor zakupów POLOmarket.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zakup 10 tysięcy przyłbic ochronnych dla szpitali to nie jedyna forma wsparcia polskich służb medycznych. Grupa POLOmarket wspiera także pracowników szpitali produktami spożywczymi i higienicznymi.

POLOmarket, by zapobiegać rozprzestrzenianiu się covid-19 działa bardzo szybko. Jako jedna z pierwszych sieci wprowadziła m.in. strefy bezpieczeństwa, przegrody z pleksi w boksach kasowych czy przyłbice ochronne dla pracowników sklepów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij