Nie każdy bohater nosi pelerynę: Grupa naTemat przygotowała mural w hołdzie służbie zdrowia

Nie każdy bohater nosi pelerynę: Grupa naTemat przygotowała mural w hołdzie służbie zdrowia

Grupa naTemat postanowiła w nietypowy sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z pandemią koronawirusa – zleciła przygotowanie wielkoformatowego muralu, który pojawił się na budynku w centrum Warszawy.

Niezwykły mural, przedstawiający pielęgniarzy, lekarzy oraz ratownika medycznego na tle zarysu mapy Polski, został namalowany na budynku przy ul. Tamka 37 na warszawskim Powiślu. Malowidło zostało stworzone we wspólnej akcji Grupy naTemat i Good Looking Studio, jako podziękowanie dla służby zdrowia za walkę z koronawirusem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

W ubiegłym roku w październiku w mediach głośno zrobiło się o pewnych trzech billboardach, które pojawiły się w okolicach Sieradza. Jak się okazało, były one częścią akcji portalu naTemat.pl, której celem było zachęcenie Polaków do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych.

PS2

Redaktorzy brytyjskiej edycji magazynu Grazia postanowili uhonorować pielęgniarki, które są na pierwszej linii frontu w codziennej walce z wirusem i umieścili ich wizerunki na okładkach najnowszego wydania czasopisma.

PS3

Na facebookowym profilu miasta Łódź pojawiło się humorystyczne wideo zatytułowane „Jak przetrwać w czasie kwarantanny?”. Bohaterami filmu są murale, które na potrzeby produkcji ożyły.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij