Czy damy radę zapakować i dostarczyć wszystkie przesyłki za pomocą robotów i dronów? – WSB w Warszawie zaprasza na otwarte warsztaty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czy damy radę zapakować i dostarczyć wszystkie przesyłki za pomocą robotów i dronów? – WSB w Warszawie zaprasza na otwarte warsztaty

Każdego dnia miliony użytkowników korzysta z oferty e-sklepów. Elektronika, ubrania, kosmetyki oraz codzienne zakupy - nawet wtedy, kiedy mogliśmy wychodzić swobodnie z domu - chętnie kupowaliśmy w sieci. W jakim stopniu można zautomatyzować proces dostawy? Jak sprostać rosnącym oczekiwaniom?

Już 9 kwietnia br. odbędą się otwarte warsztaty online pt. „Czy damy radę zapakować i dostarczyć wszystkie przesyłki za pomocą robotów i dronów?", które poprowadzi dr Jacek Karcz, menedżer kierunku Logistyka w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od momentu, w którym wszedłeś na stronę i kliknąłeś „Kupuje" zaczyna się proces dostawy. Do tego żeby zapewnić Ci to czego potrzebujesz w danym momencie, angażujemy coraz więcej robotów. Takich, które często widzisz na filmach. Można powiedzieć „Małe Star Wars” w logistyce... O tym co robi dla nas R2D2, kto jest Yodą i czy Sokół Millenium przyleci z paczką na Twój balkon, opowiem w trakcie wykładu – zachęca prowadzący Jacek Karcz.

Warsztaty odbędą się 9.04.2020 r., w godzinach 16:00 – 17:00. Link do transmisji online zostanie przesłany na 15 minut przed wydarzeniem na adres e-mail podany w formularzu zapisu.

Link do zapisów: tiny.pl/7hpgm

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij