ANSWEAR.com i MEDICINE Everyday Therapy ponownie łączą siły i zachęcają do pomagania polskim szpitalom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ANSWEAR.com i MEDICINE Everyday Therapy ponownie łączą siły i zachęcają do pomagania polskim szpitalom

W czasie narastających zachorowań i coraz szybszego rozprzestrzeniania się COVID-19, do walki z koronawirusem włączają się prywatne firmy z różnych branż i zwykli obywatele. Do działań wspierających polskie szpitale dołączył także sklep internetowy ANSWEAR.com wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy.

Firmy najpierw uszyły, a następnie przekazały 20 000 sztuk jednorazowych maseczek sanitarnych do dwóch krakowskich szpitali. Obserwując rosnące potrzeby, marki nie mogą pozostać bezczynne. Zachęcają teraz do włączenia się do akcji wszystkich klientów, którym zależy na losie pacjentów i służby zdrowa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po przekazaniu 20 000 sztuk maseczek sanitarnych krakowskim szpitalom ANSWEAR.com i MEDICINE Everyday Therapy nadal zamierzają pomagać placówkom. Do działań postanowili zaangażować także swoich klientów, którzy mogą wesprzeć polskie szpitale poprzez zakup maseczek przy zamówieniach. Akcja już spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem – w ciągu kilku godzin udało się sprzedać kilkanaście tysięcy maseczek, które trafią w ręce lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych.

Firmy wierzą, że każdy chce pomagać, jeśli tylko jest w stanie. W myśl tej zasady, na stronie ANSWEAR.com oraz w e-sklepie MEDICINE każdy klient może zakupić dowolną liczbę maseczek w cenie 1,5 PLN za sztukę, które zostaną przekazane do jednego ze szpitali: Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie oraz Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu. Tym samym klienci mogą wesprzeć szczytny cel i realnie przyczynić się do polepszenia sytuacji w szpitalach, które każdego dnia walczą o życie i zdrowie setek ludzi. Solidarność, odpowiedzialność i zaangażowanie nawet w drobne sprawy jeszcze nigdy nie było tak ważne, jak w obecnej sytuacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij